Zorlu PSM'de Bu Hafta; 24 – 30 Temmuz

Zorlu PSM, bu hafta da birbirinden ünlü isimlerin açık havada gerçekleştirdiği DJ set performansları, iş çıkışlarının vazgeçilmezi Afterwork etkinlikleri ve film gösterimleriyle misafirlerine keyifli bir açık hava deneyimi sunmaya devam ederken, elektronik müziğin ikonik isimlerinden ZHU, 29 Temmuz gecesi Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’ne gelerek Temmuz ayına damga vuracak bir konser gerçekleştirmek için gün sayıyor.

 

AFTERWORK PARTY: HAKAN YALÇIN // 26 TEMMUZ // VESTEL AMFİ // 19.00 

9 yıl boyunca profesyonel DJ’lik yapmış olan Hakan Yalçın kariyerine uzun yıllardır menajer ve yapımcı olarak devam etse de eski(!) mesleği olan DJ’likten de tam anlamıyla vazgeçmiş değil. Yılda birkaç kez DJ set up’ının arkasına geçip farklı konseptlerde müzik yapmaya devam ediyor. 26 Temmuz Çarşamba Zorlu PSM Vestel Amfi’de bizler için hazırladığı konseptin adı ise: Rock the Casbah. The Clash şarkısı olan Rock the Casbah Rachid Taha tarafından da yorumlanmıştı. Özetle “blues müzikten rock müziğe uzanan ne varsa seçkin örneklerini dinleyebileceksiniz” diyor Hakan Yalçın.

Kapı Açılış: 17.00 

Happy Hour: 17.00- 19.00 

Etkinlik: 19.00 

Etkinilk Ücretsizdir.

 

BAŞKA SİNEMA FİLM GÖSTERİMLERİ: OFFICIAL COMPETITION // 27 TEMMUZ // VESTEL AMFİ // 20.00 

Milyoner bir girişimci ikonik bir film çekmeye karar verirse kesinlikle en iyisini talep eder. Ünlü film yapımcısı Lola Cuevas (Penélope Cruz) bu tutkulu projeyi çekip çevirecek ve yürütecek kişi olarak görevlendirilir. Filmin başrollerinde ise çok büyük yeteneğe (ve yeteneklerinden de büyük egolara) sahip olan iki oyuncu vardır: Hollywood’un yakışıklı ve ünlü oyuncusu Félix Rivero (Antonio Banderas) ve radikal bir tiyatro oyuncusu olan Iván Torres (Oscar Martínez). İkisi de büyük birer efsane olsalar da muhteşem bir arkadaşlıkları olduğu söylenemez. Lola’nın giderek daha da garipleşen girişimleri sonucunda Félix ve Iván sadece birbirleriyle değil, aynı zamanda kendi miraslarıyla da yüzleşmek zorundadır. Kameralar kayda başladığında sahnede kim kalacak?

Kapı Açılış: 17.00 

Happy Hour: 17.00- 19.00 

Etkinlik: 20.00 

Etkinilk Ücretsizdir.

 

CEREN GÜNDOĞDU // 28 TEMMUZ // VESTEL AMFİ // 20.00 

Ceren Gündoğdu, 28 Temmuz akşamı Vestel Amfi’de sevenleriyle buluşuyor.

Kapı Açılış: 17.00 

Happy Hour: 17.00- 19.00 

Etkinlik: 20.00 

Etkinilk Ücretsizdir.

 

DJ PARTY: ZHU WARM UP: OPENING SET W/ BEATGATE // 29 TEMMUZ // VESTEL AMFİ // 17.00 

Elektronik müziğin ikonik isimlerinden ZHU, 29 Temmuz gecesi Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’ne geliyor. Gecenin açılışı ise Zorlu PSM’nin sevilen açık hava mekanı Vestel Amfi’de gerçekleşiyor.

Kapı Açılış: 17.00 

Happy Hour: 17.00- 19.00 

DJ Party: Zhu Warm Up: Opening Set w/ Beatgate: 17.00

Etkinilk Ücretsizdir.

 

BEATGATE PRESENTS: ZHU // 29 TEMMUZ // TURKCELL SAHNESİ // 18.00 

Elektronik müziğin ikonik isimlerinden ZHU, 29 Temmuz gecesi Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’ne geliyor. 16 yıldır şehrin yeraltı kültürünü, seçkin özel partilerle bir araya getiren Beatgate, imzası olan kışkırtıcı görsel enstelasyonları ve benzersiz sahne tasarımlarıyla, sizi 29 Temmuz gecesi Zorlu PSM’ye davet ediyor.

Kapı Açılış: 18.00 

Beatgate Presents: Zhu: 18.00 

Bilet Fiyatları: 

1. dönem: 700.00₺ 

2. dönem VIP: 1.350.00₺

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı