Zorlu PSM'de Bu Hafta; 21-27 Ağustos

Zorlu PSM’de bu hafta, Oscar adayı yönetmen Darren Aronofsky’nin büyük ses getiren filmi The Whale (Balina) Başka Sinema Film Gösterimleri kapsamında Vestel Amfi’de izleyicilerini beklerken, son çıkan teklileri “Yabani” ve “Sürme” ile üretimlerine devam eden Seda Erciyes ev sahipliğinde ‘Bir Baba Indie Showcase’ 25 Ağustos akşamı ilk bölümüyle başlıyor. Öte yandan DJ setleri, stand up şovları ve iş çıkışlarının vazgeçilmezi Afterwork etkinlikleri de yine sevilen açık hava mekanı Vestel Amfi’de misafirleriyle buluşmaya devam ediyor.

 

AFTERWORK PARTY: SHEB // 22 AĞUSTOS // VESTEL AMFİ // 19.00 

Uzun yıllar eğlence ve müzik sektörü içerisinde bir çok farklı rol üstlenen SHEB şimdi de DJ setinin başına geçiyor. Enerjik ve eklektik tarzlardan etkilenerek oluşturduğu elektronik funk dans ağırlıklı seti ile dinleyenleri yerinden kaldırmaya hazırlanan SHEB, Vestel Amfi’de!

 

Kapı Açılış: 17.00 

Happy Hour: 17.00- 19.00 

Etkinlik: 19.00 

Etkinlik Ücretsizdir.

Etkinliğe katılmak isteyen misafirlerimiz zorlupsm.com adresinde kayıt olabilir.

 

BAŞKA SİNEMA FİLM GÖSTERİMİ: THE WHALE // 24 AĞUSTOS // VESTEL AMFİ // 21.00

Oscar adayı yönetmen Darren Aronofsky (Siyah Kuğu, Nuh: Büyük Tufan), merakla beklenen yeni filmiyle izleyici karşısında! Brendan Fraser’ın canlandırdığı Charlie, dünya edebiyatının en önemli klasiklerinden Moby Dick’teki “beyaz balina”yı saplantı derecesinde seven ve ciddi obezite sorunları olan bir öğretmendir. Yıllar evvel eşinden ayrılarak terk ettiği kızı Ellie’yle (Sadie Sink) arasını düzeltme çabasındadır. Fakat kızına kendini affettirmeye çalışırken işlerin daha da kontrolden çıkmasına yol açar. Filmin dünya prömiyerini yaptığı Venedik ve Toronto’da dakikalarca ayakta alkışlanan görkemli performansıyla Brendan Fraser, En İyi Erkek Oyuncu Oscar ödülünü kazandı. Ödüllü bir tiyatro oyunundan uyarlanan filmde Samantha Morton, Hong Chau ve Ty Simpkins de rol alıyor.

Kapı Açılış: 17.00 

Etkinlik: 21.00

Etkinlik Ücretsizdir.

Etkinliğe katılmak isteyen misafirlerimiz zorlupsm.com adresinde kayıt olabilir.

%100 MÜZİK SUNAR: BİR BABA INDIE SHOWCASE- SEDA ERCİYES VE KONUKLARI // 25 AĞUSTOS // %100 STUDIO // 21.00 

2009 yılında kurulan müzik ve kültür sanat platformu Bir Baba Indie’nin yeni etkinlik serisi Showcase, ilk etkinliği ile 25 Ağustos Cuma akşamı Zorlu PSM Vestel Amfi’de başlıyor. Bir Baba Indie Showcase, son çıkan teklileri “Yabani” ve “Sürme” ile üretimlerine devam eden “Türkiye’nin R&B kraliçesi” Seda Erciyes ev sahipliğinde gerçekleşecek. Son dönemin yükselen müzisyenlerinden Seda Erciyes ve alternatif sahnenin sevilen isimlerinden oluşacak sürpriz konukları 25 Ağustos Cuma akşamı %100 Müzik Sunar: Bir Baba Indie Showcase’de yer alacak. 2023 yılında yayınlayacağı ilk albümü üzerine çalışan Seda Erciyes, tekrarı olmayacak bu özel gecede sürpriz konuklarıyla beraber tüm müzikseverleri 25 Ağustos akşamı Vestel Amfi’ye bekliyor.

Kapı Açılış: 17.00

Happy Hour: 17.00- 19.00

Etkinlik: 21.00 

Bilet Fiyatları:

Ön Satış: 99,00₺

TUZ BİBER STAND UP // 26 AĞUSTOS // VESTEL AMFİ // 20.00 

Tuz Biber Stand Up, 26 Ağustos’ta Vestel Amfi’de izleyicilerle buluşuyor.

Kapı Açılış: 17.00 

Etkinlik: 20.00 

Etkinlik Ücretsizdir.

Etkinliğe katılmak isteyen misafirlerimiz zorlupsm.com adresinde kayıt olabilir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı