Şehrin En Dinamik Festivali Geliyor

Boyner, aktif yaşamı odağına alan herkesi dinamik, bol hareketli ve eğlenceli bir festivalle buluşturuyor. Eylül ayında Kemerburgaz Kent Ormanı’ndaki YBY Woods Yaşam ve Etkinlik Alanı’nda düzenlenecek olan Boyner Dynamic Fest ile gün boyu farklı spor deneyimleri, aktiviteler ve ilham verici konuşmacılar 

festival ziyaretçilerini bekliyor. 

 

Spor, deneyim ve performansı öne çıkaran yepyeni mağaza konsepti Boyner Dynamic’i spor tutkunları ile buluşturan Boyner, şimdi de aktif yaşam deneyimini festival coşkusuyla bir araya getiriyor. Boyner; spor, aktif ve iyi yaşam odaklı şehrin en dinamik festivali Boyner Dynamic Fest’i 23 Eylül tarihinde İstanbullularla buluşturuyor.

İstanbul Kemerburgaz’da ilk açık hava kültür, sanat ve etkinlik alanı olan YBY Woods Yaşam ve Etkinlik Alanı’nda ziyaretçilerini ağırlamak için hazırlıklara başlayan Boyner, spor, iyi yaşam ve eğlence deneyimini “Dynamic Fest”te yaşatacak.  

Girişin ücretsiz olduğu festivalde, kendini dinamik hisseden, iyi ve sağlıklı yaşamı tercih eden ve eğlenceli bir gün geçirmek isteyen herkesi ve aileleri dopdolu bir program bekliyor. 

Sağlıklı ve İyi Yaşam Enerjisi Bu Festivalde!

Şehir yaşamıyla aktif yaşamı birleştiren “Boyner Dynamic Fest”te gün boyunca üç farklı sahnede bedene ve zihne dokunan aktiviteler düzenlenecek. Sürdürülebilir beslenme, doğru antrenman teknikleri, aktif yaşam kuralları gibi değişime davet eden ilham verici hikayeler eşliğinde iyi yaşam deneyimine adım atılacak. Farklı alanlarda konuşmacıların yer alacağı ve hareketin gün boyunca devam edeceği sahnelerde, güne zinde bir başlangıç için koşu, spinning, kangoo ve trambolin jump gibi hareketli aktiviteler festival boyunca nabzı yüksek tutacak. 

Zihne ve doğaya iyi gelen atölyeler…

Festivalde eş zamanlı olarak atölyeler de yer alacak. Ritim ve perküsyon ile müziğin ritmi, geri dönüştürülmüş kağıttan maket ve kişiselleştirilmiş tasarım atölyeleri de festivale eğlence katacak. İyi yaşamın ilk adımlarından biri olan nefes ve yaşam farkındalığı, kahkaha yogası gibi zihinsel sağlık içerikli atölyelerle katılımcılar doğanın içinde anda kalmayı deneyimleyecek. Aktif ve dinamik bir yaşamı benimseyen herkese hitap eden festivalde çocuklar için de farklı etkinlikler yer alacak. Drama dans, çocuk yogası, bilim atölyesi gibi etkinliklerle minikler bir yandan öğrenirken diğer yandan renkli aktivitelerle eğlenecek.

“Aktif Yaşam Odaklı, Dinamik Bir Festival Olacak”

Dynamic Fest ile bir ilke imza attıklarını belirten Boyner Büyük Mağazacılık CEO’su Eren Çamurdan; “Kendini her zaman yenileyen, güncelleyen, dinamik bir markayız. Hayat hiç durmuyor, sürekli değişiyor. Biz de deneyim mağazacılığında attığımız adımlarla içinden yaşam geçen mağazalar tasarlıyoruz. Boyner Dynamic mağaza konseptimiz de hayatın dönüşümüne göz kırpan, aktif yaşam alışkanlıklarımızın günden güne artmasıyla ortaya çıkan bir adımdı. Şimdi bir ilke daha imza atarak Boyner Dynamic enerjisini festival ruhuyla birleştirdik. 7’den 70’e herkesin keyif alacağı, dinamizmi maksimum seviyede yaşayacakları, sağlıklı ve iyi yaşama odaklanan bir festival planladık. Bu deneyimi yaşamak isteyen herkesi bizimle birlikte festivalin bir parçası olmaya, harekete, spora ve sağlıklı yaşama davet ediyoruz.” dedi. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı