Kiraz Belediyesi, ilçenin düşman işgalinden kurtuluşunun 101'nci yıl dönümü etkinlikleri kapsamında 2. Tarım ve Sanayi Fuarı düzenleyecek

Belediye tarafından 30 Ağustos – 1 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek kutlamalarda üç gün konser düzenlenecek 2. Tarım ve Sanayi Fuarı’nın açılışı yapılacak.

Kurtuluşun 101. yılını büyük coşkuyla kutlayacaklarını belirten Belediye Başkanı Saliha Özçınar Kutlu, bu kutlu zaferde cephelerde savaşmış başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere vatan toprağını korumak için mücadele gösteren, kadın erkek tüm kahramanları saygı, rahmet ve minnetle andıklarını söyledi.

Kutlu, “101. yılımızda Kiraz Belediyesi olarak bu ruhu yaşatmak adına her yıl olduğu gibi bu yıl da etkinlikler düzenledik. Özellikle Tarım ve Sanayi Fuarı gelişmekte olan Kiraz ilçemizde tarım ve sanayi ön planda. İlçemize katkıda bulunan ve bulunacak olan firmaların kendilerini tanıtmaları adına düzenlediğimiz bu fuarın üreticimize de katkı sağlayacak.

Üç gün boyunca konser düzenleyeceklerini belirten Özçınar Kutlu, Kiraz halkının çalışan ve üreten bir toplum olduğunu, tarım ve hayvancılıkla uğraşan vatandaşların eğlenmeye hakkı olduğunu ifade etti.

Kutlu, “30 Ağustos günü Öykü Gürman 31 Ağustos Kolpa, 1 Eylül’de Ayşe Dinçer sahne alacak. Kiraz halkını ve çevre ilçelerimizdeki vatandaşlarımızı bekleriz. Cem Yazan Kapalı Pazar Yeri alanında üç gün boyunca palyaço gösterisi, yüz boyama, oyun parkurları ile 16:00-21:00 saatleri arasında çocuklarımız için etkinlikler düzenledik. Onları mutlu etmek bizi mutlu ediyor. Tüm çocuklarımızı bekliyoruz.” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı