Kaan Sekban 'İlerler Temiz' turnesinde sıcağı unutturacak

Kaan Sekban’ın günlük hayatın en komik anlarını sahneye taşıdığı yaz turnesi “İLERLER TEMİZ’’, 8 Ağustos’ta Vigor Kültür Sanat organizasyonuyla Kuşadası Açıkhava Tiyatrosu’nda devam edecek.

Ünlü komedyen Kaan Sekban’ın, “İLERLER TEMİZ” isimli büyük yaz turnesinin üçüncü durağı, Vigor Kültür Sanat organizasyonuyla 8 Ağustos’ta Kuşadası Açıkhava Tiyatrosu olacak. 

Beyaz yakalı hayattan sahne hayatına geçişini esprili bir dille anlatan, gösterilerinde seyircileriyle özel bir bağ kuran Sekban, yaz döneminde Vigor Kültür Sanat ve MoveUp Prodüksiyon işbirliğinde Kuşadası’ndan Datça’ya, İzmir’e, Antalya’dan Bursa’ya, Ankara’dan Adana’ya, pek çok şehirde İLERLER TEMİZ gösterisiyle yaz havasına neşe katmaya devam edecek.

Sahillerden sonra Ankara ve Bursada

Kaan Sekban Ağustos ayının ikinci gösterisini Kuşadası’nda sahneleyecek.  Kısa sürede çok satanlar listesine giren Tebrikler Kovuldunuz ve Küçük Ünlü Uyumu kitaplarının da yazarı olan Sekban, Vigor Kültür Sanat ve MoveUp Prodüksiyon organizasyonuyla 8 Ağustos’ta Kuşadası Açıkhava Tiyatrosu’nda, 16 Ağustos’ta Datça Açıkhava Tiyatrosu’nda, 23 Ağustos’ta Bodrum Kalesi Kuzey Hendeği’nde, 13 Eylül’de Antalya Açıkhava Tiyatrosu’nda, 15 Eylül’de İzmir Açıkhava Tiyatrosu, 18 Eylül’de Bursa, 21 Eylül’de  Ankara ve 28 Eylül’de Adana’da hayranlarıyla buluşacak. 

Kaan Sekban’ın İLERLER TEMİZ gösterisinin biletlerine, Biletix, Passo ve BuBilet, ITicket, BiletiniAl’dan ulaşılabilir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı