İş Sanat'ın Podcast Serisi “Kahverengi Yol Panoları” Yaz Rotalarınıza Eşlik Ediyor

Gazeteci Emrah Kolukısa’nın hazırlayıp sunduğu, arkeologlar, sanatçılar, tarihçiler, gezgin ve yazarların konuk olduğu İş Sanat’ın podcast serisi “Kahverengi Yol Panoları”, dinleyicileriyle buluşmaya devam ediyor.

İş Sanat’ın 2020 yılında Türkiye’nin kültürel zenginliğinin izini sürmek için başlattığı “Kahverengi Yol Panoları” başlıklı podcast serisi, tatil rotalarınızı oluştururken, bilinmeyen konular ve detaylarıyla yolculuklarınıza eşlik edecek. 

Ahmet Ümit, Sunay Akın, Dilan Bozyel, Nilay Örnek, Nihat Sırdar gibi popüler isimlerin yanı sıra ülkemizin önde gelen antik kentlerinin kazı başkanlarının, arkeoloji, sanat tarihi ve müzecilik alanında uzmanlaşmış pek çok akademisyenin ve kültür sanatın farklı alanlarındaki isimlerin konuk olarak katıldığı Kahverengi Yol Panoları ile kültürel mirasımızın uzmanlarca ele alındığı kıymetli bir kültür arşiv oluşturuyor. Bugüne kadar yayınlanan 97 bölüme SpotifyYouTubeApple PodcastGoogle Podcast, YouTube, Anchor platformları üzerinden ulaşılabilir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı