Ilgaz'da Yaz Şenliği Başladı

Ilgaz için çeşitli alanlarda projeler üretmenin yanı sıra vatandaşları için çeşitli etkinlikler organize eden Ilgaz Belediyesi, çocuklar için de güzel faaliyetlerde bulunuyor.

Yorucu bir yılın sonunda karnelerini alan çocuklar Belediye Kültür Merkezi önünde ve yine belediye tarafından organize edilen “Ilgaz’da Şenlik Var” temalı etkinlik ile doyasıya eğlenip güzel vakit geçiriyor.

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Belediye Başkanı Mehmed Öztürk: “Çocuklarımızı yorucu bir eğitim-öğrenim yılının ardından karnelerini aldılar. Dinlenmeyi ve hoşça vakit geçirmeyi hak ettiler. Belediye olarak çocuklarımıza eğlenirken hoşça vakit geçirebilecekleri bir ortam kurduk.

Belediye Kültür Merkezi önüne kurduğumuz eğlence alanı ile balonlu oyunlar, langırt ve buz hokeyi ile müzik eşliğinde eğlenceli bir ortam sunduk. Bu etkinlikte patlamış mısır, pamuk şeker, kâğıt helva, sosyete şekeri ile şişe su ve veliler için çay ikramlarımız oldu. Tüm imkanları ücretsiz sunduğumuz bu etkinliğimizi Kurban Bayramı sonrası yaz boyunca devam ettirme kararlılığındayız. Her şey Ilgaz’ımız için…” dedi.

Konuşmasının ardından Başkan Öztürk yaklaşan Kurban Bayramı’nın Ilgazlı vatandaşlar başta olmak üzere ilimiz, ülkemiz ve tüm İslam Alemi için hayırlar getirmesini temenni ederek açıklamasını sonlandırdı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı