Hayriye Vurdu Organizasyonluğunda KKTC Turizm ve Başarı Ödülleri Yapıldı

Kıbrıs’ta ilk kez Hayriye Vurdu organizasyonluğunda düzenlenen  Kıbrıs turizm ve başarı ödül töreni Chamada Prestige otelde gerçekleşen  ödül töreniyle sahiplerine teslim edildi. 

Önceki gece yapılan Görkemli ödül törenine KKTC Cumhurbaşkani Ersin Tatar, Meclis başkani Zorlu Töre, Truzim ve Kültür Bakanı Fikri Ataoğlu gibi siyaset camisanin önde gelen isimleri katılırken sanat, iş ve medya dünyasından önemli isimler katıldı. 

Yavuz Şeçkin ve Gizem Özdilli’nin sunuculuğunu yaptığı geceye, Yıldırım Mayruk , Uğurkan Erez , İvana sert, Ahmet Selçuk ilhan , Hakan Aysev , Tuğba Özerk , Barbaros şansal , Yaşar ipek , özge Ulusoy , Günay Museyeva , Demet Şener ve Türkiye’den gelen bir çok ünlü isim geceye renk kattı . İş insanı Yüksel Alpcan destekleriyle gerçekleşen organizasyonda Azeri Sanatçı Azerin Tuğba Özerk ve Yaşar İpek sahne alırken sanhe sonrasi Yıldırım Mayruk defilesi gerçekleştı. 

Defile sonrası ise Gizem Özdilli ve Yıldırım Mayruk’un doğum günleri sahnede kutlandı. Gecenin kırmızı halı sunuculuklarını ünlü muhabir Mehmet Güngören ve model Yağmur Ayaz yaptı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı