Efes Selçuk'ta Tiyatro Festivali başlıyor

İkinci Efes Tiyatro Festivali 8-11 Ağustos tarihleri arasında Efes Selçuk’ta düzenleniyor. Efes Selçuk Belediyesi tarafından Ege Tiyatrolar Birliği ve Efes Sanat Merkezi iş birliğiyle düzenlenecek festival kapsamında söyleşiler, atölyeler ve oyun gösterimleri yer alıyor.  

OYUNLAR VE SÖYLEŞİLER DÜZENLENECEK

Tiyatro severleri tiyatro dünyasının önemli isimleri ve birbirinden özel oyunlar ile buluşturacak festival 8 Ağustos Salı günü saat 18.00’de İstasyon Meydanı’nda düzenlenecek açılış korteji ile başlayacak. İlk gün düzenlenecek ödül töreni ve oyun gösteriminin ardından İkinci Efes Tiyatro Festivali çocuklar ve yetişkinler için farklı tiyatro gruplarının oyunları, çocuklar için yaratıcı drama atölyeleri, masal atölyeleri ve kentin farklı noktalarında düzenlenecek söyleşiler ile devam edecek.

UNUTULMAZ İSİMLERİN ANISINA ANLAMLI ÖDÜLLER

Efes’te bu yıl ikincisi düzenlenecek olan festival kapsamında Efes Selçuk’un belleğinde yer edinen önemli isimler anısına ödüller verilecek.  Hasan Öztürk Onur Ödülleri ve Sümer Büyüktosun Emek Ödülleri festivalin ilk gününde sahiplerini bulacak.

İlham Veren Kent Efes Selçuk sakinleri ve kent dışından gelen ziyaretçilere tiyatronun renkli dünyasının kapılarını açacak olan İkinci Efes Tiyatro Festivali ile ilgili festival programı ve ayrıntılı bilgi Efes Selçuk Belediyesi Sosyal Medya hesaplarında yer alıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı