'Aktris'in Afişi Yayınlandı

HİKAYESİ VE KADROSUYLA MERAKLA BEKLENEN DISNEY+’IN 31 MAYIS’TA YAYINA GİRECEK YENİ ORİJİNAL DİZİSİ ‘AKTRİS’İN AFİŞİ YAYINLANDI

Disney+’ın hikayesi ve kadrosuyla heyecanla beklenen yeni orijinal yapımı ‘Aktris’ in dikkat çekici afişi yayınlandı. 31 Mayıs’ta izleyicilerle buluşacak diziden yayınlanan afiş, dizinin gerilimli ve gizemli dünyasının ipuçlarını barındırıyor.

İSTANBUL, Türkiye (5 Mayıs 2023) – The Walt Disney Company’nin tüm dünyada milyonlarca üyeye sahip dijital yayın platformu Disney+’ın çok konuşulacak yeni orijinal yerli yapımı ‘Aktris’ için geri sayım sürüyor. 31 Mayıs’ta Türkiye ile eş zamanlı dünyanın birçok ülkesinde Disney+’ta yayına girecek olan gerilim-suç-mizah türündeki dizinin dikkat çeken afişi yayınlandı.

Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu’nu başrollerinde buluşturan, yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, yönetmen koltuğunda Soner Caner’in oturduğu, senaryosunu Hakan Bonomo’nun kaleme aldığı ‘Aktris’, Türkiye’nin en ünlü yıldızının gündüz ışıltılı, gece ise karanlık dünyasının keskin geçişlerini konu ediyor. Merakla beklenen dizide ikiliye Tolga TekinAhmet Rıfat ŞungarŞebnem Hassanisoughiİpek Çiçek ve Serhat Kılıç gibi önemli isimler eşlik ediyor. 

‘Aktris’, 31 Mayıs’ta sadece Disney+’ta yayında…

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı