Ahievren Mahallesi 4. Geleneksel Kavun – Karpuz Şenliği Konseri büyük beğeni topladı

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Malkara Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği Ahievren Mahallesi 4. Geleneksel Kavun – Karpuz Şenliği Konseri 2 Ağustos 2023 Çarşamba akşamı saat 21.00’de Ahievren Mahallesi’nde gerçekleştirildi.

Ahievren Mahallesi Meydanında yapılan ve yoğun ilgi gören şenlik konserine; Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul,  Belediye Başkan Yardımcıları Ersin Kaçar, Ahmet Nazif Balcı, Belediye Meclis Üyeleri, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri, mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Ahievren Mahallesi 4. Geleneksel Kavun – Karpuz Şenliği Konseri büyük bir beğeni topladı. Konserde sahne alan Süheyla & Blues Of Rumeli Ekibi seslendirdikleri şarkılar ve sergiledikleri performans ile izleyenlere unutulmaz bir gece yaşattılar.
Konserde Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve Ahievren Mahalle Muhtarı Bülent Avcı gecenin anısına Süheyla Solak’a çiçek takdim ettiler. 

Çiçek takdiminin ardından Ahievren Mahallesi Muhtarı Bülent Avcı şenlik programına katılan herkese hoş geldiniz diyerek başta Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul olmak üzere organizasyonda maddi manevi destek verenlere teşekkürlerini iletti.

Ahievren Mahallesi Muhtarı Bülent Avcı’dan sonra konuşma yapan Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Değerli hemşehrilerim öncelikle hepinize saygılar sevgiler sunuyorum, hepiniz hoş geldiniz. Bu akşam Süheyla Hanım ve ekibiyle beraber olmak bizler için ayrı bir mutluluk kaynağı. Bu akşam bizlerle beraber oldukları için ve bu güzel gecenin organizasyonunda emek harcayan başta Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak olmak üzere, mahalle muhtarımıza ve değerli Ahievren Mahallesi hemşehrilerime teşekkürlerimi sunuyorum. 

Bizler bir taraftan şehircilik anlamında çalışmalar yaparken bir taraftan üreticimize destek olacak projeler yaratırken, bir taraftan da mahallelerimizin değerlerine sahip çıkıyoruz. Ahievren Mahallesi 4. Geleneksel Kavun Karpuz Şenliği konserinde Süheyla Hanım ve ekibiyle beraber tüm hemşehrilerime iyi eğlenceler diliyorum.” dedi.
Yapılan konuşmaların ardından Süheyla & Blues Of Rumeli Ekibi Ahievren Mahallesi 4. Geleneksel Kavun Karpuz Şenliğine katılanlara sergiledikleri muhteşem performanslarıyla izleyenlere unutulmaz anlar yaşatarak coşku dolu bir gece olarak hafızalara kazındı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı