Vakıf Katılım, Teknopark Ankara ile protokol imzaladı

Vakıf Katılım ile Teknopark Ankara arasında protokol imzalandı. Protokol kapsamında Teknopark Ankara’ya üye firmalar Vakıf Katılım’ın avantajlı ürün ve hizmetlerinden faydalanabilecek, ihtiyaç duydukları finansmana çok daha rahat ulaşabilecek.   

Katılım finans sektörünün referans kurumu olma vizyonuyla faaliyet gösteren Vakıf Katılım, Ar-Ge, inovasyon ve teknoloji alanında da KOBİ’lere destek vermeye devam ediyor. Bu kapsamda Vakıf Katılım ile Teknopark Ankara arasında, Teknopark Ankara üyelerinin ihtiyaç duydukları finansmana kolayca ulaşabilmelerini sağlayacak bir iş birliği protokolü imzalandı. Protokol çerçevesinde üyeler ayrıca; teminat mektupları, indirimli kiralık kasa, dijital kanallardan ücretsiz EFT-havale, avantajlı üye iş yeri (POS) oranları, sigorta poliçelerinde rekabetçi prim bedelleri ve dış ticaret işlemlerinde avantajlı kâr ve komisyon oranlarından da faydalanabilecekler.

“KOBİ’lerimizin finansal destekçisi olmaya devam edeceğiz”

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Vakıf Katılım Genel Müdürü İkram Göktaş, “Ülkemizin dışa bağımlılığını azaltan, yüksek katma değer üreten ve yarınlarımızın teminatı olan KOBİ’lerimizin bize her zamankinden daha çok ihtiyacı var. KOBİ’lerin sürdürülebilir bir finansal yapıya sahip olmaları, rekabet güçlerini korumalarını ve artırmalarını mümkün kılar. Bu bakış açısından hareketle şimdiye kadar ülkemizin dört bir köşesinde üreten, hizmet veren KOBİ’lerimizin yanında olduk. KOBİ’lerimizin rahat bir nefes alması için var gücümüzle çalıştık, halen de bu yönde çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Vakıf Katılım’ın, Teknopark Ankara ile imzaladığı protokol de bu amaçla attığımız adımlardan biri oldu. Ar-Ge, inovasyon ve yüksek teknoloji alanında faaliyet gösteren Teknopark Ankara üyelerine avantajlarla dolu ürün ve hizmetlerimizi sunacağımız, finansa erişimlerini daha da kolaylaştıracağımız için mutluyuz. İnovatif projelerle hem bugünün hem de yarınların sorunlarına çözüm üretecek olan KOBİ’lerimizin finansal destekçisi olmaya devam edeceğiz. Bu doğrultuda tüm KOBİ’lerimizi şubelerimize davet ediyoruz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı