QNB Finansbank Dış Ticaret Sertifika Eğitimlerini başlattı

QNB Finansbank, Dijital Köprü çatısı altında oluşturduğu “Adım Adım İhracat Programı” ile müşterilerine özel hayata geçirdiği çözüm ve uygulamalarla ihracatçı KOBİ’leri desteklemeye devam ediyor. Bahçeşehir Üniversitesi iş birliği ve  BAUSEM’in de katkılarıyla online olarak gerçekleşecek 30 saatlik Dış Ticaret Sertifika Programı 10 Temmuz’da başlayacak.  

QNB Finansbank, geçtiğimiz yıl içinde çalışanları için düzenlendiği Dış Ticaret Sertifika Programı’nın kapsamını bu yıl genileterek, müşterisi olan firmaların çalışanlarına özel bir eğitim programı olarak da sunmaya başladı. Bahçeşehir Üniversitesi iş birliği ve  BAUSEM’in de katkılarıyla online olarak gerçekleşecek 30 saatlik Dış Ticaret Sertifika Programı 10 Temmuz’da başlayacak.  

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan QNB Finansbank Nakit Yönetimi ve Dış Ticaret Direktörü Rahşan Kavas şunları söyledi; “Hızla değişen dış ticaret dünyasında fark yaratmak adına KOBİ’lerimize destek olmaya her alanda devam ediyoruz.  Adım Adım İhracat Programı için yola çıkarken ana hedefimiz dış ticaret alanında ücretsiz danışmanlıkla kendi tecrübe ve uzmanlığımızı müşterilerimize aktarabilmekti.  Bu sene bu hedefimizin bir adım daha ileriye taşıyarak, mentorluk misyonumuz doğrultusunda eğitim sektörünün tecrübeli kurumu Bahçeşehir Üniversitesi’nin de katkısıyla firma çalışanlarımıza özel    tasarlanan Dış Ticaret Sertifika programını müşterilerimize de sunmaktan dolayı çok gururluyuz. Sektörümüzü büyütecek, ekosistemi geliştirecek çalışmalara ve müşterilerimizin faydasına olacak her türlü hizmetimizle yanlarında olmaya devam edeceğiz.”  

2022 yılında hayata geçirilen “Adım Adım İhracat Programı” kapsamında özellikle KOBİ ‘ler dış ticaretle ilgili soru ve taleplerini 0850 222 00 35 numaralı Dijital Köprü Çözüm Merkezi’nden Adım Adım İhracat Danışmanlarına iletebiliyor ve merak ettikleri süreç, ürün ve hizmetler konusunda ücretsiz danışmanlık alabiliyorlar. Aynı kapsamda, dileyen müşteriler QNB Finansbank iş birlikçisi profesyonel çözüm ortaklarından lojistik, gümrük, pazaryeri bulma, depolama, eğitim vb konularda hızlı ve kolay bir şekilde yönlendirme ve destek de talep edebiliyorlar. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı