Mitsubishi Electric Asansörlerinin Türkiye'deki ortağı AG MELCO'da Görev Değişimi

Mitsubishi Electric Corporation ortaklığı ile Türkiye’de Mitsubishi Electric Asansör ve Yürüyen Merdivenlerinin tek yetkili satıcısı konumunda bulunan AG MELCO Türkiye’nin Genel Müdürlük görevine Ayşe Öz getirildi. 

23 ülkede, 4500’ün üzerinde çalışanı ile Japon standartlarındaki ürün performansını, son 45 yıldır asansör sektöründe trend belirleyici olarak sürdüren, Kalite ve Güvenlik konularını mutlak bir “ödün vermeme” politikasına sahip olarak yürüten AG MELCO’da yeni bir atama gerçekleşti. Bu kapsamda asansör sektöründe uzun yıllardır çeşitli birim yöneticilikleri yapan Ayşe Öz, AG MELCO Türkiye bünyesinde Genel Müdürlük görevine başladı.  

Dünya genelinde yüksek katlı ofis, otel, alışveriş merkezi, hastane, okul gibi görkemli yapıların asansör ve yürüyen merdiven ihtiyaçlarına teknoloji devi Mitsubishi Electric ürünleri ile çözüm bulan AG MELCO’nun Türkiye operasyonlarını yönetecek Ayşe Öz, firmada son olarak Satış ve Satış Sonrası Hizmetleri Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmekteydi. 

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi İngiliz Dili Eğitimi’nden 1999 senesinde mezun olan Ayşe Öz, iş hayatına tekstil sektöründe dış ticaret alanında çalışarak başladı. Uzun yıllar boyunca satış ve satış sonrası hizmetler, ithalat/ihracat, kalite yönetimi konularında tecrübe kazanan Öz, yurtiçi ve yurtdışında katıldığı seminer ve eğitim programları ile deneyimlerini geliştirdi.

Yakın dönemde odaklarının “operasyonlarında daha fazla dijitalleşme” olacağını vurgulayan Ayşe Öz, hatasız ve hızlı veri alt yapısına ulaşmayı hedeflediklerini söyledi. “Firma için bu altyapının, ürünlerimizin performansına ve verilen hizmetin niteliğine maksimum seviyede yansıması bizim için çok önemli. AG MELCO olarak, son kullanıcı ve çalışan memnuniyetini, liderlik, sorumluluk ve yeniliğe açık olma ilkelerini önemsiyoruz.” diye ifade etti. “Mitsubishi Electric Asansör ve Yürüyen Merdivenleri olarak, kalite standartlarımızı en üst seviyede tutma kararlılığımızı yansıtan bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz ürünler, en son teknoloji ve modern tasarımın birleşimiyle yüksek kaliteye sahip, doğaya saygılı ürünler. Amacımız, güvenilirlik, dayanıklılık ve estetik açıdan üst düzeyde ürünler sunarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına tam olarak yanıt vermek“ diye ekleyerek kurum kimliği ile ilgili net rotalarını belirtmiş oldu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı