KOÇTAŞ 400. mağazasını hizmete açtı

Ev geliştirme perakendeciliğinin lideri Koçtaş, Bodrum’da açtığı Koçtaş Fix mağazasıyla Türkiye genelindeki toplam mağaza sayısını 400’e yükseltti. Koçtaş, Mahalleli formatı Koçtaş Fix ile Türkiye genelinde yaygınlaşmayı sürdürürken, büyük formatlı mağaza açılışlarıyla da müşterilerinin ihtiyaç duyduğu her noktada hizmet ağını genişletmeye devam ediyor. Konuyla ilgili açıklama yapan Koçtaş Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Konuralp Dağlı: “Mağazalaşma stratejimize hız kesmeden devam ediyor, her yıl mağaza sayımızla birlikte Türkiye genelinde yaygınlığımızı da artırıyoruz. Bugün 59 ildeki 400 mağazamız ve dijital kanallarımızla ürünlerimizi tüm Türkiye’ye ulaştırıyoruz. Ev geliştirme sektöründe en çok mağazası bulunan şirket konumumuzu her geçen gün daha da güçlendiriyoruz” dedi.

Ev geliştirme perakendeciliğinin lideri Koçtaş, büyük mağazaları ve mahalleli formatı Koçtaş Fix mağazaları ile Türkiye’de yayılımına ara vermeden devam ediyor. Mağazaları ile 59 ilde hizmet veren Koçtaş, Bodrum’da açtığı yeni Koçtaş Fix mağazasıyla Türkiye genelinde toplam 400 mağazaya ulaştı.

Koçtaş Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Konuralp Dağlı konuyla ilgili yaptığı açıklamada toplam mağaza sayılarını 400’e çıkarmaktan duydukları mutluluğu ifade ederek: “Türkiye’de ev geliştirme sektörünün gelişimine öncülük eden lider şirket olarak, konumumuzu daha da güçlendirmek, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine hızla yanıt verebilmek amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Koçtaş Fix, kiosklarımız, web ve mobil uygulamamız ile her kanaldan ürün ve hizmetlerimizi hızlı ve sorunsuz bir şekilde sunabilmek için çok güçlü yatırımlar yapıyoruz. Yakın zamanda dijital mağazamız koctas.com.tr, ev geliştirme sektöründe Türkiye’nin ilk ve tek pazaryeri oldu. Ülkemizin dört bir yanında açılışını gerçekleştirdiğimiz mağazalarımızla da bugün 59 ilde 47 büyük formatlı ve 353 de mahalleli formatlı Koçtaş Fix mağazalarımız ile hizmet veriyor, dijital kanallarımızla tüm Türkiye’ye ulaşıyoruz. Koçtaş bugün, Türkiye geneline yayılan mağazaları ve alanında uzman binlerce çalışanıyla sektöre yön veren, ürün seçeneği ve sunduğu hizmetlerle tüketicinin kalbinde taht kuran lider bir marka. Açtığımız mağazalarımızda özellikle bulunduğumuz bölgenin insan kaynağını değerlendirerek yerel istihdama katkı sağlamayı da son derece önemsiyoruz” dedi. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı