Gürtat-Özkan Peynircilik 20. şubesini Ataşehir'de açtı

2021 yılında Gürtat’ı satın alarak büyük bir ivme kazanan Özkan Peynircilik’in 20. şubesi Ataşehir’de hizmete girdi. 

Davetlilerin ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği açılış, duaların ardından kesilen kurdeleyle gerçekleşti. Ataşehir şubesi açılışı Radyo Ege’den de canlı olarak yayınlandı. 

Ataşehir şubesi açılışında Gürtat-Özkan Peynircilik Yönetim Kurulu Başkanı  Seracettin Özkan ve yönetim kurulu üyeleri Engin, Orhan, Ayhan ve Adem Özkan yer aldı. Gürtat- Özkan Peynircilik Yönetim Kurulu Üyesi Adem Özkan, “Müşterilerimizin memnuniyeti bizleri çok mutlu ediyor. İzmir’de yeni şubelerimiz açılmaya devam edecek. Bugün Ataşehir şubemizi açıyoruz. Sektörümüzde kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz. Yumurta, reçel, mandıra, süt ürünleri, bal, kaymak, tereyağı gibi yüzlerce ürünümüzle hizmet vermeye devam ediyoruz. Bergama’dan, Dikili’den, Ayvalık’tan, Çanakkale’den temin edilen doğal sütlerle hazırlanan ürünlerimizi tüm mağazalarımızda tüketicilerimizle buluşturuyoruz.”

“2023’te 25 şube hedefine ulaşmak istiyoruz. Ülkemizin gündemi bizleri de etkiliyor. Biz müşteri memnuniyetine, güleryüze, esnaflığa ve dürüstlüğe önem veriyoruz. Bölge bölge gezen gıda mühendislerimiz hayvanların sütlerini araştırıyor. Bizde oraların doğal sütlerinden ürünlerimizi imal ediyoruz.”

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı