Dağ Holding'ten 1 yıl Ödemesiz 72 Ay Taksitle Konut Fırsatı

Dağ Holding, İstanbul Ispartakule bulunan Tual Comfort ve Konya’nın en gelişmiş lokasyonunda yer alan Tual Mabeyin projelerine özel satış kampanyası başlattı. Kısa süre devam edecek olan kampanya kapsamında banka kredisi olmaksızın ilk 1 yıl ödemesiz, 72 ay vadeli ödemelerle konut sahibi olmak mümkün.

 Dağ Holding tarafından hayata geçirilen, prestijli yaşamın merkezi olmaya aday Tual Comfort ve yeşil alanlarıyla şehir hayatında rahat bir nefes aldıran Tual Mabeyin projelerinde avantajlı kampanya satışları başladı. Her iki projede de banka kredisi olmaksızın, vade farksız, ilk 12 ay ödemesiz ve 72 ay taksitle satış imkanıyla daire satışları başladı. 

İstanbul ve Konya’nın günden güne güçlenen lokasyanlarında yer alan, Tual Comfort ve Tual Mabeyin projelerinin karlı yatırım olanağı sunduğunu belirten Dağ Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Dağ, hazırladıkları yeni kampanyanın konut almak isteyenler için önemli fırsat olduğunun altını çizdi. Mehmet Dağ “Gayrimenkul her zaman en önemli yatırım araçları arasında yer alıyor. Biz de ülkemiz ekonomisinin lokomotifi olan gayrimenkul sektöründe bulunmanın verdiği sorumlulukla hem yatırım yapmak hem de ev sahibi olmak isteyenler için özel satış kampanyası hazırladık. Dağ Holding olarak kendi finansal gücümüzü iki önemli projemizden konut almak isteyenlere sunduk. Banka kredisi olmaksızın,  bir yıl geri ödemesiz, vade farksız, 6 yıllık ödeme planı oluşturabiliyoruz. Özellikle kredi kullanacaklar için değerli bir fırsat olacağına inanıyoruz.” dedi.  

 

Dağ Holding’in İmzası İki Özel Tual Projesi

Tual Comfort; Modern mimari ve düzenli kentleşme modeliyle günden güne değer kazanan Ispartakule’nin en özel yaşam projelerinden biri olarak hayata geçiyor. Manzara bakımından avantajı ve konumuyla fark yaratan proje, 20 bin metrekare alan üzerine kurulu 480 farklı daire tipinden oluşuyor. Yepyeni bir yaşam vadeden Tual Comfort; yüksek standartlı malzemelerin kullanıldığı daireleri, kapalı otoparkları, aktivite zenginliği sunan sosyal tesisi, çevreci yaklaşımla dizayn edilmiş geniş peyzaj alanı, yüksek yoğunluklu ve yangın güvenlikli dış cephe yalıtımı gibi modern yapı teknolojileri ile yarının dünyası düşünülerek hazırlanıyor.

 Konya’nın en gelişmiş ve en önemli lokasyonunda yer alan Tual Mabeyin projesi ise az katlı yatay mimarisiyle Konya’nın şehir hayatına yeni bir soluk getiriyor. 3+1, 4+1 ve 5+1 lüks daire seçenekleri ile doğayla iç içe bir yaşam sunan Tual Mabeyin; hastanelere, okullara, spor merkezlerine, alışveriş merkezlerine ve birçok parka yakın konumuyla fark yaratıyor.

 

Mehmet Dağ Hakkında:

Dağ Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Dağ, 1970 Konya doğumlu.
 İlköğrenim ve lise hayatını Konya’da tamamladı. Ardından İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 

1992 yılında kardeşleri Osman Dağ ve Mehmet Dağ ile Konya’da Dağ Holding’i kurdu. Tamamen yerli sermaye ile kurulan şirket Konya’da konut, ticari ünite ve AVM projelerine imza attı. İstanbul ve konya2da hayata geçen birçok proje ile sektörün prestijli ödüllerinin sahibi oldu.

Globalleşme stratejisinin ilk adımı olarak 2013 yılında şirketin merkezini İstanbul’a taşıdı. 

Gayrimenkul sektöründen edindiği tecrübeyi yenilikçi ve gelişim vizyonu ile birleştiren Mehmet Dağ; enerji, sanayi, turizm ve perakende alanındaki grup şirketlerini hayata geçirdi.

Dağ Holding’in imzasını taşıyan başlıca projeler arasında Tual gölyaka, Tual Asya, Tual Comfort, Tual Bahçekent, Tual Adalar, Bahçekent Flora, Doğaşehir, Floraşehir ve Novaland Outlet yer alıyor

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı