CK Enerji Boğaziçi Elektrik'te görev değişimi

Türkiye’de enerji sektörünün öncü şirketi CK Enerji Boğaziçi Elektrik’te üst düzey yönetimde değişikliğe gidildi. 2016’dan beri genel müdür olarak görev yapan Halit Bakal, CK Enerji Perakende Koordinatörü olarak atanırken CK Enerji Boğaziçi Elektrik’te genel müdürlük görevine sektörün deneyimli ismi Ali Erman Aytac getirildi. 

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda 4,6 milyondan fazla tüketiciye görevli tedarik şirketi olarak hizmet veren CK Enerji Boğaziçi Elektrik’in üst düzey yönetiminde görev değişimine gidildi. 2016 yılından bu yana CK Enerji Boğaziçi Elektrik Genel Müdürü olarak görev yapan Halit Bakal, CK Enerji Perakende Koordinatörlüğü’ne atanırken, CK Enerji Boğaziçi Elektrik’te Genel Müdürlük görevini sektörün tecrübeli isimlerinden Ali Erman Aytac üstlendi.

DEVİR TESLİM TÖRENİ DÜZENLENDİ

Türkiye’nin enerji sektöründe öncü şirketi CK Enerji Boğaziçi Elektrik’in genel müdürlük binasında yapılan devir teslim töreninde konuşan Halit Bakal, “Görevimi sektörün deneyimli ismi Ali Erman Aytac’a devretmekten mutluluk duyuyorum. Daha önceden aynı grup çatısı altındaki şirketlerde çalışma fırsatı bulmuş ve güzel işlere imza atmıştık. Birlikte yine sektörde fark yaratacak projelere imza atacağımıza inanıyor, kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

CK Enerji Boğaziçi Elektrik’in yeni Genel Müdürü Ali Erman Aytac da, “Öncelikle bu göreve beni lâyık görenlere teşekkür ederim. Halit Bakal’ın da bahsettiği gibi gruba oldukça aşinayım. Burada tanıdık yüzlerle bir arada olmak, yeniden CK Enerji çatısı altında çalışmak mutluluk verici. Özellikle belirtmeliyim ki Halit Bakal gibi bir duayenden bu görevi teslim almak benim için büyük bir onur. Hem grubumuz hem de bizler için inşallah güzel bir dönem olacak” değerlendirmesinde bulundu. 

2004 YILINDAN BU YANA ENERJİ SEKTÖRÜNDE

14 Ağustos 2023 tarihinden itibaren CK Enerji Boğaziçi Elektrik Genel Müdürü olarak görev yapmaya başlayan Ali Erman Aytac, Türkiye’de elektrik perakende sektöründe “yüksek müşteri memnuniyeti” odaklı projeleri ile öne çıkan bir isim.

1980 yılında Mersin’de dünyaya gelen Ali Erman Aytac, Ortadoğu Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Aynı üniversitenin Ekonomi Bölümü’nde Ekonomi Politikası alanında yan dal yapan Aytac, Profesyonel iş yaşamına 2002 yılında finans sektöründe adım attı. Aytac, 2004’ten itibaren Türkiye’nin önde gelen enerji şirketlerinde üst düzey yönetim kademelerinde yer aldı. İngilizce ve Almanca bilen Aytac, üç çocuk babası.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı