Çerçioğlu, üreticiyi desteklerken tüketicinin de yanında yer almaya devam edeceklerini söyledi

Ekonomide vatandaşları zorlayan süreç her geçen gün daha da artarken Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraki Halk Ege Et güvenilir ve ekonomik ürünler sunmayı sürdürüyor. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Halk Ege Et’le vatandaşların et, süt, süt ürünleri ve diğer mutfak ihtiyaçlarını ekonomik olarak karşılamaya devam edeceklerini söyledi. Halk Ege Et’in Aydın ve İzmir’deki 14 marketiyle vatandaşlara kaliteyi önceleyen hizmet verdiğini hatırlatan Çerçioğlu, “Et ürünlerinden kadın kooperatiflerinin ürünlerine kadar geniş yelpazedeki ürünü Aydın Büyükşehir Belediyesi güvencesiyle vatandaşlarımıza ulaştırmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Hizmet kalitesini her geçen gün daha da artırdıklarını belirten Çerçioğlu, “Halk Ege Et’e yaptığımız yatırımlarla markamızı her geçen gün daha da güçlendiriyoruz. Bugün tüm vatandaşlarımız güvenilir, hijyenik ve kaliteli ete ekonomik olarak ulaşıyor. Bunu da aracıları aradan çıkararak sağlıyoruz. Bir döngü ekonomisi olarak kurguladığımız sistemimizde, kesimi yapılacak hayvanları doğrudan üreticimizden alıyoruz. Üreticilerimize ödemelerini de aynı gün yapıp onların bütçelerine destek oluyoruz. Böylelikle aracıların kazanacak olduğunu üreticilerimiz kazanıyor” şeklinde konuştu.

Çerçioğlu, “Ekonomi ne kadar kötüleşirse kötüleşsin üreticimizi namerde muhtaç etmeyeceğiz ve her zaman onların yanında olacağız. Bunu yaparken vatandaşımızın da sofrasına et koymasını sağlamayı bir sorumluluk olarak görüyoruz. Ürünlerimizin satışını da kendimiz yaparak burada da aracıları aradan çıkarıyoruz. Böylelikle kazanan hem üreticimiz hem de tüketicimiz oluyor” ifadelerini kullandı.

Teknolojinin gelişmesine ve artan ihtiyaca paralel olarak Çine’deki mezbahayı her geçen gün daha modern hale getirdiklerinin altını çizen Çerçioğlu, “Bu modernizasyonu vatandaşlarımızla temas ettiğimiz marketlerimizde de uyguluyoruz. En son Efeler Balık Pazarı ve Kuşadası merkez şubelerimizi yeniledik. Halk Ege Et hem üreticinin hem tüketicinin yanında yer almaya devam ederek bir bölge gücü olma yolunda ilerliyor” dedi.

Çerçioğlu, uyguladıkları sistemin en verimli sistem olduğunu hatırlattı ve edindikleri deneyimi ülke çapında isteyen tüm kurum ve kuruluşlarla paylaşmaya hazır olduklarının altını çizdi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı