Altuğ Kökdemir, Bosch Türkiye'de Endüstri ve İnovasyon Çözümleri Direktörü oldu

Sanayide dijital dönüşüme rehberlik

  • Bosch Türkiye bünyesinde kurulan Endüstri ve İnovasyon Çözümleri departmanında direktörlük görevine Altuğ Kökdemir atandı.
  • Bosch Türkiye bünyesinde İstanbul’da faaliyet gösteren Tasarım Merkezi bünyesindeki Endüstri ve İnovasyon Çözümleri departmanı, sanayide dijital dönüşüm, kurumsal girişimcilik ve kurumsal iş geliştirme çalışmalarına odaklanıyor.

İstanbul – Dijitalleşme ve sürdürülebilirlik gibi mega trendler, sanayide de otomasyon talebini artırırken, ‘yaşam için teknoloji’ geliştiren Bosch bu değişime öncülük ediyor. Endüstri 4.0 alanında dünyadaki lider şirketlerden olan Bosch, son 10 yıldır bu modern üretim biçimini hem kendi fabrikalarında uyguluyor hem de pazara kanıtlanmış çözümler sunuyor.  2016 yılından bu yana Bosch Türkiye farklı sektörlerdeki firmalara danışmanlık hizmeti ve dijital dönüşüm çözümleri sunuyor. Endüstri ve İnovasyon Çözümleri departmanın sorumluluğunu üstlenen Altuğ Kökdemir, yeni görevinde sanayide dijital dönüşümün yanı sıra kurumsal girişim platformu ve kurumsal iş geliştirmeden sorumlu olacak.

Altuğ Kökdemir kimdir?

Bosch Türkiye’deki kariyerine 2004 yılında Otomotiv Yedek Parça İş Kolunda Ürün Müdürü olarak başlayan Altuğ Kökdemir, bu bölümde sırasıyla Pazarlama Müdürlüğü ve Pazarlama Direktörlüğü görevlerini üstlendi. 2019-2022 yılları arasında Bosch Bina Teknolojileri iş kolunda Ülke Direktörü olarak görev yapan Kökdemir, ardından Türkiye ve Orta Doğu bölgesinde kurum genelindeki stratejik projelerin sorumluluğunu yürüttü. İstanbul Teknik Üniversitesi, Makine Mühendisliği Otomotiv bölümünde lisans, Boğaziçi Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisans (MBA) eğitimini tamamladı.

 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı