Alper Şen: Açık hava Reklamının Lideri Smartoutdoor ile Yenilikçi Adımlar

Açık hava reklamcılığının lider firması Smartoutdoor Reklam, Bodrum’un en işlek noktalarında yer alan Avenue, Oasis, Milta Marina ve Shop&Go Torba gibi reklam mecralarında müşterilerine hizmet sunmaya devam ediyor. Açık hava reklamcılığının önemini vurgulayan firma müdürü Alper Şen, çok önemli açıklamalarda bulundu.

Günümüzde dijital mecraların ve sosyal medyanın hayatımızda önemli bir yer edindiği gerçeğine rağmen, açık hava reklamcılığı hala vazgeçilemez bir mecra olarak değerini koruyor. Açık hava, ekonominin, kültür sanatın ve pazarlama dünyasının dışarıda nabzını tutan etkili mecralardan biri olarak öne çıkıyor. Sokak ve caddelerdeki yoğun reklam doluluğu, hemen fark edilen bir etki yaratıyor ve bu nedenle açık hava reklamları hayatımızın bir parçası olmaya devam ediyor.

Yapılan araştırmalar, dijital etkileşimi artıran en önemli mecranın açık hava olduğunu gösteriyor. İnsanlar, açık havada gördükleri bir reklamı telefonlarından araştırarak dijital ortamda verilen reklamı açık havayla desteklemeyi tercih ediyorlar, bu da etkileşimi önemli ölçüde artırıyor.

Firma müdürü Alper Şen, Smartoutdoor olarak Bodrum’un en işlek noktalarında yer alan reklam mecralarında Led ekranlar, Raketler ve Bilbordlar sunarak müşterilerine çeşitli seçenekler sunduklarını belirtti. Şen, yapılan yeniliklerle dijitale geçiş yaptıklarını ve birçok noktada değişime gittiklerini açıkladı. Durak raketlerinden avm raketlerine, led ekranlardan megalight ve longboard reklam alanlarına kadar geniş bir yelpazede reklam imkanları sunarak markaların tüketicileriyle en yaratıcı ve etkili şekilde buluşmasını sağladıklarını ifade etti.

Smartoutdoor Reklam, yenilikçi yaklaşımı ve etkileyici reklam alanlarıyla Bodrum’un reklam dünyasına öncülük ederken, açık hava reklamcılığının gücünü her geçen gün kanıtlamaya devam ediyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı