Aksa Doğalgaz'dan yeni kampanya: Doğal gaz ekonomisi bağlantı bedeline 4 taksit fırsatıyla

Türkiye’nin en büyük özel doğal gaz dağıtım şirketi Aksa Doğalgaz, faaliyet gösterdiği 27 il, 260 ilçe ve beldede bağlantı bedeline 4 taksit kampanyası başlattı. Temmuz, ağustos ve eylül ayı boyunca geçerli olacak kampanyadan yararlanan yeni aboneler, anlaşmalı banka kredi kartlarını kullanarak yapacakları ödemelerde abone bağlantı bedelini 4 taksit fırsatıyla ödeyebilecekler.

5 milyona yakın abonesine güvenle doğal gaz ulaştıran Aksa Doğalgaz, 40 bin kilometreyi bulan şebeke uzunluğuyla Türkiye’nin dört bir yanına doğal gaz dağıtımı gerçekleştiriyor. Faaliyet gösterdiği tüm kentler ve ilçelerde aboneleri için cazip fırsatlar sunan Aksa Doğalgaz, yeni abone olacak vatandaşlar için bir kampanya başlattı. Yeni doğal gaz aboneleri, doğal gaz konforunun ve ekonomisinin bağlantı bedeline 4 taksit imkânıyla sunulduğu kampanyadan temmuz, ağustos ve eylül ayı süresince anlaşmalı banka kredi kartlarıyla* yararlanabilecekler.

Tüpe göre 4,5 kat daha ekonomik

Çalışmalarını sürdürülebilir gelecek hedefiyle gerçekleştiren Aksa Doğalgaz, vatandaşları doğal gaz konforuyla buluştururken ekonomik açıdan da fırsatlar sunuyor. Diğer yakıtlarla karşılaştırıldığında bütçe dostu olmasıyla öne çıkan doğal gaza geçiş yapan aboneler, ısınmada ithal kömüre göre 3,5 kat**, elektriğe göre 4,5 kat**, mutfakta yemek pişirmede ve sıcak suda tüpe göre 4,5 kat** daha ekonomik olan doğal gazı evlerinin her odasında veya isterlerse yalnızca mutfakta kullanabiliyor. 

Üstelik yıl boyunca ayda 25 m3 bedelsiz

1 Mayıs 2023’te Resmi Gazete’de yayınlanan kararname kapsamında, 1 Mayıs tarihinden itibaren bir yıl boyunca her ay 25 metreküp doğal gazın devlet tarafından karşılanacağı açıklanmıştı. Evlerinin önünde doğal gaz hattı bulunan vatandaşlar doğal gaz dönüşümlerini kısa sürede gerçekleştirerek 2024 Mayıs ayına kadar bedelsiz 25 metreküp doğal gaz imkanından yararlanabiliyor. Bu miktar; sıcak su ve mutfak tüketimine karşılık gelen harcamanın neredeyse maliyetsiz olduğu anlamına geliyor.

* Bağlantı bedeline taksit kampanyasından anlaşmalı banka kredi kartları ile 01.07.2023 – 30.09.2023 arasında yararlanılabiliyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı