Yüz Çeneli Tazı, Naafırı 13.14 Yaması'nda Vadi'de ava çıkıyor

Akla hayale gelmez güce sahip bir darkin olan Naafiri’nin kaderinde soydaşlarına liderlik etmek vardı. Fakat bir hançere hapsedilip Shurima çölünün derinliklerindeki bir yeraltı mezarına hapsedildiğine hevesi kursağında kaldı. Naafiri, yüzyıllar sonra kaderini değiştiren bir günde serbest kalarak yeni bir bedene, daha doğrusu çöl tazılarının bedenlerine bağlandı.

 

“Biz binlerce yıl iz sürebiliriz. Ama kimse o kadar kaçamaz.”

Başlarda yeni haline öfkelenen Naafiri, daha sonra sürünün ortak bilincinin planlarına paha biçilemez bir katkı sağlayabileceğini fark etti. Diğer darkinler yalnız savaştığı için kaybetmişti fakat Naafiri’nin gücü sürüsünün birliğinde, bağlılığında ve ortak gücünde yatıyor. Artık Naafiri, darkin kardeşlerini bir araya getirmeyi ve yoluna çıkanların üstüne sürüsünü salarak onları acımadan parçalamayı amaçlıyor.

YETENEKLER:

 

Pasif – Tazılar Sofrası

Naafiri belli aralıklarla bir tazı çağırır. Tazı, Naafiri’nin hedefine saldırarak fiziksel hasar verir. Naafiri yetenek kullandığında tazının verdiği hasar artar. Şampiyonlara yetenek isabet ettirmek ve rakipleri katletmek bu yeteneğin bekleme süresini kısaltır.

 

Q – Darkin Hançeri

Naafiri darkin dokunuşuna maruz kalmış hançerler fırlatarak fiziksel hasar verir ve birkaç saniyeliğine kanamaya neden olur. Bu yetenek yeniden kullanılabilir. İsabet alan rakipler zaten kanama etkisindeyse hançerler kalan kanama hasarına ek olarak ilave fiziksel hasar ve eksik cana bağlı olarak fiziksel hasar verir. Hedef bir şampiyonsa Naafiri bir miktar can yeniler. Tazılar şampiyonlara öncelik vererek isabet alan ilk hedefe atılır ve birkaç saniye boyunca ona saldırır.

 

W – Tazıların İzinden 

Naafiri kısa bir gecikmenin ardından bir rakibe atılarak fiziksel hasar verir ve hedefini veya temas ettiği ilk şampiyonu kısa süreliğine yavaşlatır. Bu yeteneğin menzili ultinin seviyesine bağlı olarak artar. Tazılar da hedef alınamaz hale gelerek Naafiri’yle birlikte hedefe atılır. Her tazı başına ilave hasar verirler.

 

E – Karnını Deş 

Naafiri ileri hücum ederek deşip geçtiği rakiplere fiziksel hasar verir. Ardından patlayarak çevresine ilave fiziksel hasar verir. Tazılar Naafiri’nin yanına gelip tamamen iyileşir.

 

R – Sürünün Çağrısı 

Naafiri avlanmak için hazırlık yaparak tazıları güçlendirir ve kısa süreliğine ilave tazılar çağırır. Ardından çatışma dışındaki hareket hızı artar ve görüş alanı genişler. Bir rakip şampiyona ilk temas edişinde kalkan kazanır. İlk kez bir şampiyon alt ettiğinde tüm ulti etkileri yenilenir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı