Honor eğlence tabletinin 4 kriterini belirledi

Teknoloji devi HONOR, tüketicilerin doğru yönlendirilmesi ve spesifik ihtiyaçlarına uygun ekipmanları tercih edebilmesi adına eğlence tabletinin 4 kriterini belirledi. 

 

Tabletinizin eğlence tableti kriterlerini karşılayıp karşılamadığını test etmeye ne dersiniz?    

Yeniliklerin öncüsü HONOR, eğlence tabletlerinde gerçek bir performans deneyimi için olması gereken 4 kriteri belirledi. HONOR, tüketicilere maksimum eğlence keyfi yaşamaları için bir eğlence tabletinde mutlaka dikkat etmeleri gereken özelliklerin “Büyük ekran, Etkileyici ses sistemi, Geniş bir depolama alanı ve Güçlü bir batarya” olması gerektiğinin altını çizdi.  

Bir eğlence tabletinde farklı kullanım amaçları için, seçim esnasında farklı kriterlere dikkat edilmesi gerektiğini belirten HONOR, izleme, öğrenme, oyun veya ofis işleri için en uygun eğlence tabletinin belirlenmesinde kriterlerin önemini vurguluyor. Tüketiciler satın alma esnasında kriterleri açıkça bildiğinde, ürünün kendi ihtiyaçlarına uygunluğuna kolayca karar verebiliyor.

 

HONOR’un belirlediği 4 kriterin ışığında;

 Eğlence tabletinde nefes kesici ayrıntılar, akıcı bir görsellik ve eşsiz bir kullanıcı deneyimi sunan HONOR, mükemmelliği teknolojiyle buluşturuyor. 

Ekran boyutu 11 inç’i aştığında, “büyük ekran” hissiyatı sayesinde video izlerken veya rekabetçi oyun deneyiminde kullanıcı ile tabletin bütünleşmesine imkan sağlıyor. Altıdan fazla hoparlörü olan bir eğlence tableti sayesinde her an ayrıntıları yakalayabiliyor ve üretilen üç boyutlu ses ile sinema konforunu kullanıcısının avucunun içine taşıyor.

7000mAh pil ve 128GB bellek ile birlikte tüketicilerin eğlence tabletleri ile deneyimleyeceği tecrübenin ister iç ister dış mekanda kesintisiz olarak sürdürebilmesine imkan oluşurken, aynı zamanda yüksek kaliteye sahip videolardan alınan keyif de büyük oranda artıyor.

 

İzlediğiniz içeriklerden ve dinlediğiniz müziklerden daha çok keyif almak ister misiniz? 

Geliştirdiği teknolojiler sayesinde kullanıcılarının hayatlarına dokunan HONOR, eğlence tabletinin 4 kriterini belirleyerek kullanıcıların kendi deneyimlerini özelleştirebilmesi için etkileyici bir yol haritasını tüketiciler ile buluşturuyor.

Kriterlerinizi yükseltmek için 2 Ağustos’u bekleyin.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı