Ejderha Kavmi Vücut Bulmuş Hiddet (10.1.7) 5 Eylül'de Çıkıyor!

Azeroth’un savunucuları ve onların ejderha müttefikleri, Zaman Çatlaklarının (10.1.5) sonunda Iridikron’un kaçışının sonuçlarını düşünürken bir yandan da kalan Enkarnelerle gelecek olanlara hazırlanmalılar, özellikle de tehditkâr Fyrakk’a… Çünkü Vücut Bulmuş Hiddet (10.1.7) 5 Eylül’de çıkıyor! 

Vücut Bulmuş Hiddette gelecek yeni ve güncellenen özelliklerden bazıları:

 • DEVAM EDEN HİKÂYE GÖREVLERİ VE 10.2 HİKÂYE TANITIMI
  1. Devam eden hikâyelerin bir sonraki bölümleri çıkacak ve bu yılın ilerleyen dönemlerinde gelecek olan 10.2 güncellemesindeki içeriklere zemin hazırlayacak.
  2. Oyuncular ayrıca Yeniden İşleyen Tyr görev serisinin sonraki bölümlerine de kendilerini hazırlayabilirler.
  3. Son olarak Zaman Çatlakları (10.1.5) etkinlikleri sırasında, kavmin zaman yollarına yaptığı baskınlara çözüm getirmek isteyen Bronz Ejderha Kavmi görevleri oynanabilir olacak!
 • SONSUZLUĞUN ŞAFAĞI – HEROIC ZORLUĞU
  1. Sekiz patron içeren ve yalnızca Mythic zorluğuna sahip bu mega zindan, iki adet sıraya koyulabilir Heroic zorluk seviyesindeki zindana bölünecek. 
 • YENİ ÖZELLEŞTİRMELER
  1. Oyuncuların denemesi için birçok yeni özelleştirme sunulacak:
   • Gece Elfi ve Forsaken için yadigâr zırhı ve ilgili kilit açma görev serileri.
   • Nebi Velen’in yer aldığı özel bir görev serisini alan Draenei oyuncuları için Man’ari Eredar özelleştirmeleri açılabilecek. 
  2. Yeni yadigâr zırhının yanı sıra Gece Elfi oyuncuları için ilave yüz ve vücut dövmeleri ve Forsaken oyuncuları için yeni ten renkleri gelecek. 
 • YENİ GENEL HEDEFLER: Rüya Dalgaları
  1. Var olan çeşitli Ejderha Kavmi bölgeleri, Rüya ile uyumlu hâle gelip bölgedeki tüm nadir eşyaların ve dünya görevlerinin özel bir para birimi düşürmesine sebep olacak. Bu para birimi, bölgedeki güçlendirmeleri etkinleştirmek ve Zaman Yarıklarına benzer Uyanan Rüya istila olaylarını tetiklemek için kullanılabilir. 
  2. Rüya ile güçlendirilmiş nadir eşyalar ayrıca hesaba bağlı ekipman jetonları (Forbidden Reach’teki nadir eşyaların düşürdüğü jetonlara benzer) düşürerek onları ikincil karakterler ya da yeni ve geri dönen oyuncular için harika bir yetişme ekipmanı kaynağı yapıyor.

Ve çok daha fazlası oyunda sizi bekleyecek! Test süresi boyunca 10.1.7 için YTB’ye ilişkin ilave bilgiler ve güncellemeler, Geliştirme Aşaması forumlarımızın yanı sıra World of Warcraft web sitesinde de bulunabilir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı