Aston Martin, PUBG: BATTLEGROUNDS İşbirliğiyle Tarzınızı Konuşturun

 25.1 Güncellemesi aynı zamanda Miramar haritasının yeni bölgeler ve özelliklerle yeniden tasarlanmış bir versiyonu ve Kum Fırtınalarıyla geliyor

KRAFTON, Inc., başta Aston Martin iş birliği ve yeni oyun alanları olmak üzere bir dizi yenilik ve iyileştirmeyi içeren PUBG: BATTLEGROUNDS 25.1 güncellemesini gururla sunar.

Aston Martin iş birliği ile PUBG: BATTLEGROUNDS’ta lüksü deneyimlemeye hazır olun. Üç adet çok özel Aston Martin araç kozmetiğinin kilidini açarak, benzersiz bir tarz ve zarafetle oyun deneyiminizi bir adım öteye taşıyın. Tüm haritaların başlangıç bölgelerinde Aston Martin konteynırını arayarak, siz ve takım arkadaşlarınız için tüm maç boyunca araca erişim sağlayabilirsiniz.

Bu iş birliği kapsamında bir dizi heyecan verici güncelleme geliyor. Bunlar arasında yeni Crafter Pass: Aston Martin, Atölyede Aston Martin Üretimi, etkinlikler ve daha fazlası bulunuyor.

10000DAYS ile Aston Martin Sandbox Turnuvaları

Aston Martin’in oyuna eklenmesi şerefine ülkemizde de PUBG: BATTLEGROUNDS oyuncu topluluğuna yönelik bir etkinlik düzenliyor. Twitch yayıncısı 10000DAYS’in kanalında gerçekleşecek Sandbox Turnuvalarında her maçın birincilerini 1500’er G-Coin, ikincilerini 1000’er G-Coin, üçüncülerini ise 500’er G-Coin kazanma fırsatı bekliyor.

Etkinlik, Sandbox Modu’nda gerçekleşecek 4 maçtan oluşuyor. Etkinliğe kaydolmanıza gerek yok zira maçların şifreleri yayın sırasında oyuncularla paylaşılacak. Her maç farklı konsepte sahip ve oyuna eklenen yeni özellikleri ve içerikleri tanıtmayı amaçlıyor.

Bu heyecan dolu turnuvaya 9 Ağustos Çarşamba günü saat 19.00 veya 12 Ağustos Pazar günü saat 19.00’da 10000DAYS’in Twitch kanalı üzerinden katılabilirsiniz.

Miramar Güncellemesi- Çevre Geliştirmesi

25.1 güncellemesi aynı zamanda Miramar haritasına önemli iyileştirmeler getiriyor. Yeni alanlar ve bölgeler, genel çevresel bütünlüğü ve oyun deneyimini artırmak amacıyla tasarlandı.

Yeni lokasyonlar arasında şunlar var:

Partona: Canlı ve hareketli festivaller ve geleneklerle dolu bir köy. Önceki bölge Los Higos’un yerini alıyor ve yeni inşa edilen bir köprü ile daha iyi yağma verimliliği ve daha kolay gezinme sunuyor.

 

Resort: Tepe üstünde görkemli bir şekilde yer alan Tatil Köyü, terk edilmiş bir tesisten esinlenilerek heyecan verici bir yeni yağma mekânı sunuyor. Ev setlerinin ve yollarının konumları ayarlanarak da oyun deneyimi ve yağma verimliliği artırıldı.

Truck Stop (Kamyon Durağı): Kamyonlar için bir vaha ve malzemelerle dolu olan Kamyon Durağı, önceki Hurda Alanı’nın yerini alırken benzersiz görsel teması ve ayırt edici savaş deneyimi ile diğer bölgelere farklı bir savaş dinamiği sunuyor.

Oyuna yeni bazı özellikler de eklendi:

Kum Fırtınası: Kumlu çöl benzeri Miramar haritasında artık Kırmızı Bölge yerine kuvvetli bir kum fırtınası hareket ediyor. Kum fırtınası, içinde bulunan oyuncuların sağlığını yavaşça azaltıyor, görüşü engelliyor, hareketi yavaşlatıyor ve belirli elektronik ekipmanları kullanılamaz hale getiriyor.

Zipline (Halat): Oyuncular artık Miramar’ı yeni halat özelliği sayesinde daha kolay bir şekilde gezinebilirler. Her halatta iki ip bulunur, bu sayede birden fazla oyuncu aynı anda halatı kullanarak zorlu arazileri geçebilir ve hızlı ve gizli bir şekilde düşman tarafından korunan alanları aşabilir. Halat, savaş dinamiklerine heyecan katan bir katman ekler ve akıcı hareket etmeyi kolaylaştırır.

Bu harita güncellemeleri, PUBG’nin başlangıç yağma aşaması için oyunculara daha fazla seçenek sunmayı amaçlamakta. 25.1 güncellemesi, yağma alanları arasındaki bağlantıları geliştirmenin yanı sıra daha fazla siper ve savaş alanı da sunuyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı