yaz spor okulları devam ediyor

Çukurova Belediyesi’nin 19 noktada başlattığı yaz spor okulları çocuklara 12 branşta eğitim vermeye devam ediyor. Okulların kapanmasıyla birlikte başlayan yaz spor okullarında çocuklar futbol, voleybol, tenis, yüzme, savunma sporları başta olmak üzere birçok dalda eğitim gören çocuklara spor malzemeleri Çukurova Belediyesi tarafından karşılanıyor.

Okulların kapanmasıyla birlikte eğitime başlayan Çukurova Belediyesi Yaz Spor Okullarında binlerce çocuk eğitim alıyor. Ücretsiz olan yaz spor okulları eylül ayına kadar devam edecek. Çocukların hem spor yapmasını sağlamak hem amatör kulüplere sporcu kazandırmak hem de çocukların yaz tatilini en iyi şekilde değerlendirmesi amacıyla açılan yaz spor okulları büyük ilgi görüyor.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, 7-15 yaş arası çocukların yararlanabildiği yaz spor okullarının gördüğü ilgiden çok memnun olduğunu söyledi. Çocukların kültür sanat faaliyetleri ve spora yönlendirilmesi gerektiğini belirten Başkan Soner Çetin, spor yapan çocukların hayatın her alanında başarılı olduğunun altını çizdi.

Başkan Soner Çetin, çocuklarını spor yapmaya teşvik eden ailelere de teşekkür ederek, “Yaz spor okullarımız devam ediyor, çocuklarımız spor yapıyor. Bundan büyük mutluluk duyuyoruz. Ayrıca bu okulların faaliyetlerinde bizlere destek olan amatör spor kulüplerimize de teşekkür ediyorum. Çocuklarımızın mutlu olduğunu görmek bizi de mutlu ediyor” şeklinde konuştu
Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı