Cengiz Kurtoğlu, şarkılarıyla Karamürsel'i salladı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, “Kocaeli’de Yaz Neşesi” etkinlikleri kapsamında Karamürsel’in düşman işgalinden kurtuluşunun 102. yılını Cengiz Kurtoğlu konseriyle kutladı. Fantezi müziğin güçlü sesi Cengiz Kurtoğlu, Karamürsel Kordon sahilinde sevenleriyle buluştu. Karamürselli vatandaşlar usta sanatçı Cengiz Kurtoğlu’nun unutulmaz şarkılarına hep bir ağızdan eşlik etti. Konsere Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın ve Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım da katıldı. Başkan Büyükakın yaptığı konuşmada, Karamürsel’in düşman işgalinden kurtuluşunun 102. yılını kutladı. Gecede usta sanatçıya Başkan Büyükakın, Karamürsel Sepeti hediye ederken, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım ise tablo takdiminde bulundu.

 

TÜM ŞARKILAR HEP BİR AĞIZDAN SÖYLENDİ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi her sene olduğu gibi bu yıl da yaza muhteşem bir giriş yaptı. Büyükşehir’in sevilen sanatçı Cengiz Kurtoğlu’nu hayranlarıyla buluşturduğu konsere ilgi büyük oldu. Karamürsel kordon sahilini erken saatte dolduran vatandaşlar, Kurtoğlu’nun unutulmaz eserlerini hep bir ağızdan söyledi. Arabesk ve hareketli şarkıların art arda söylendiği gecede Cengiz Kurtoğlu sahne performansıyla sevenlerinden tam not aldı. Kurtoğlu’nun samimiyeti herkesi mest etti.

 

“DUYANLARA DUYMAYANLARA”

Fantezi müziğin efsane ismi Cengiz Kurtoğlu, “Duyanlara Duymayanlara” adlı şarkısını söylediğinde yer yerinden oynadı. Kurtoğlu’nun güçlü yorumuyla söylenen şarkı dakikalarca alkışlandı. Unutulmaz bir gece yaşayan vatandaşlar, kendilerini Cengiz Kurtoğlu konseri ile buluşturan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
Salt Likit istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı